17 נובמבר 2018,יום שבת

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 8-14/11/2015

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 8-14/11/2015

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

טליים, השבוע תעלה על הפרק שאלת הזוגיות שלכם. שאלות נוקבות על מערכות היחסים מתעוררות ולא מרפות ואולי אתם זקוקים למעגלים חדשים בחייכם כדי להפרות את צימאונכם. כדאי שתנסו להימנע מלשרוף גשרים והשתדלו לנקוט בשפה מקרבת ודיפלומטית. בנושא הפיננסי – הכלכלי הגיע הזמן להשליט סדר ובקרה, אתם חיים בבזבזנות מוחלטת כאילו אין מחר. אתם נקראים לעשות סדר ולקחת אחריות, כיוון שמבחינת העבודה והקריירה אתם מצויים בצומת דרכים. הטיפ השבועי- נסו להימנע מקוצר רוח ואי סבלנות בניהול מערכות היחסים שלכם. 
מזל -2 (1)   שור

שוורים, השבוע תעברו שינויים מהותיים במערכות היחסים שלכם. יותר ויותר תשאפו לזוגיות הדוקה ומשתפת, הצורך שלכם בשקיפות ובאינטימיות מוחלטת הולך ומתגבר. לפנויים שביניכם, הגיע הזמן לבסס מערכות יחסים ולהרגיש מוכנים למסד קשרים. מבחינה כלכלית – מסתמנת תקופה מאוששת יותר ביחס לחודשים האחרונים. תקרינה בדרככם הזדמנויות לשיפור מצבכם הכלכלי. מבחינת הקריירה והעבודה- למהססים, זה הזמן לשינויים ולבניית יסודות חדשים להגשמת החלום הגדול של חייכם. הטיפ השבועי-היזהרו מאהבה "חונקת", מתובענות יתר ומהררי ציפיות פן תתאכזבו. 
מזל -3 (1)  תאומים

תאומים, השבוע אתם נהנים מהרפתקנות, זקוקים לריגושים ומרבים בנסיעות בדיוק כמו שאתם אוהבים. לבעלי המשפחות – מומלץ טיול משפחתי עם הילדים, הקדישו להם זמן איכות. מבחינת הקריירה והעבודה – אתם צפויים לפריחה, לצמיחה ולשגשוג, קחו בשתי הידיים הצעות רציניות המופנות אליכם, אל תהססו. מאידך השתדלו לא לקפוץ מנושא לנושא ללא הפעלת שיקול דעת, בדקו כל הזדמנות לגופה ואל תמהרו להחליט בפזיזות. הטיפ השבועי- שימו לב! השבוע יותר מתמיד השתדלו לשמור על טאקט ולא למהר להגיב בשליפה, אתם עלולים לעשות נזקים. 
מזל -4 (1)  סרטן

סרטנים, השבוע אתם הופכים משפחתיים מתמיד, זקוקים מאוד לאינטימיות זוגית. הזוגיות תתאפיין בתקשורת פתוחה, אולם, אתם מרגישים שהחיים סובבים סביב מטלות וארגונים ודאגה מוגזמת לבני הזוג ולבית, פרויקטים הקשורים לעיצוב פנים של ביתכם יעסיקו אתכם ויש מצב שגם הבריאות תלווה את דאגותיכם. כדאי שתקפידו על בריאות הגוף והנפש. שיחות מקצועיות הם הדרך הטובה ביותר להרגיש טוב. מבחינת הקריירה - זה הזמן להעלות רעיונות מקצועיים חדשים, בזכות התקשורת הרהוטה והמהפנטת שלכם אתם עשויים לנסוק, ויתכן קידום ושדרוג מעמדכם בעבודה אם תעזו לפלס לעצמכם את הדרך. הטיפ השבועי- השתדלו לא להיתפס לעקשנות מיותרת בתקופה זו- גמישות יכולה לעזור למשפחה ולזוגיות.   
מזל -5 (1)  אריה 

אריות, השבוע אתם במצב רוח לבילויים, לריגושים ולכיבושים, אולם כדאי שתבדקו שאתם לא בורחים מהחיים האמיתיים ומתמכרים לסם העליצות ולפריקת כל עול. רצוי שתשקיעו בבית ובבני המשפחה, התחילו לחשוב על צאצאים ועל הרחבה, אולי גם על מעבר דירה. מבחינת הקריירה והעבודה – סוד ההצלחה שלכם טמון ביכולת התמרון והדיפלומטיה המילולית. אם תשכילו להתנהל בצורה דיפלומטית והרמונית במקום העבודה שלכם תוכלו לקצור הצלחות. הטיפ השבועי-השתדלו לא לבחון את בן/בת הזוג תחת זכוכית מגדלת והימנעו מביקורת נוקבת על זוטות. 

 
מזל -6 (1)בתולה

בני מזל בתולה, השבוע ענייני רכוש וממון יתפסו את מרכז תודעתכם ואולי אפילו תעזו לחשוב על מעבר דירה. קיים בכם צורך עז למשפחתיות ולטיפול בכל הסובב אתכם. ההתעסקות באחרים ובצרכיהם תחליש אתכם,  כדאי שתמצאו זמן גם לנפש ולצרכים שלכם. בענייני העבודה – צפויה תקופה של התרחבות, שינוי וצמיחה. יתכן שינוי מקום עבודה לתחום מלהיב יותר. לפנויים שביניכם- זה הזמן ליהנות מקשרים חדשים ולפתוח את דלת הקסמים אל לבכם בלי מעצורים. שימו לב להיכרויות בסביבת העבודה שלכם. הטיפ השבועי-בחיי היום-יום שמרו על דיסקרטיות ופרטיות. 

 
מזל -7 (1)מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע עלולה להיות מתיחות ועוינות בתקשורת הבין- זוגית. אתם בהחלט טעונים וזה לא נעים, אולם, שימו לב שאתם לא ביקורתיים יתר על המידה כלפי הסובבים. הטיפ השבועי-מומלץ לנקוט בשיטת 'חייה ותן לחיות', שחררו שליטה, תפסו מרחב ופעלו בדרך עצמאית. מבחינת הקריירה- זה הזמן לגלות תעוזה ולדחוף עצמכם ללא בושה, אל תהססו להשתמש ברהיטות, בדיפלומטיה, בתקשורת, ביחסי ציבור ובכל מה שאכן התברכתם בו כדי לזכות להכרה, למימוש עצמי ולשדרוג. 

מזל -8 (1)

עקרב

עקרבים, השבוע עוברת עליכם סערה רגשית. קחו את הזמן לעצמכם והשתדלו להוריד הילוך, מלאו את המצברים על ידי פעילויות אומנותיות, מדיטציה, הקשבה למוסיקה ומנוחה וכך תתפנו לחשיבה מפרה. מבחינת הזוגיות – לפנויים – הגיע הזמן למיסוד ולמימוש הקשר. מבחינה כלכלית - התנהלות עם כספים בדרך נכונה וזהירה, תוביל אתכם למימוש תוכניות מגירה שחלמתם זמן רב עליהם כמו רכישת מגרש או קניית דירה. אל תהססו לשנות מיקום ולהיות אינטואיטיביים בתחום, זה הזמן להרוויח ולדאוג לעצמכם. הטיפ השבועי- שימו לב בזוגיות לא כדאי להיות קנאים וטוטאליים יתר על המידה, סבלנות היא מילת המפתח לחיים תקינים.    
מזל -9 (1)קשת

קשתים, השבוע אתם מלאי עוצמה ואנרגיות  להניע את גלגלי העולם. תהפכו לפופולאריים מתמיד, תצרו קשרים חדשים ותהיו במרכז העניינים. רק שימו לב שאתם לא חסרי סבלנות יתר על המידה ואולי אפילו נוטים למלחמות. מבחינת הזוגיות - אפשרו לעצמכם לשחרר שליטה, לוותר על מאבקי כוח וליהנות מבילויים ומנסיעות, מהכרויות חדשות ומחופש כמו שאתם אוהבים. מבחינת הקריירה – רצוי שתתמקדו פחות בשיווק עצמי ויותר בזיהוי מטרות כיבוש ויוזמות חדשות. בעבודה נסו לא להיגרר לשעות הקטנות של הלילה, הקצו זמן משמעותי לתזונה נכונה, למנוחה ולשינה טובה. הטיפ השבועי-כדאי מאוד שתיזהרו מהשקעות פזיזות, אתם עלולים להיגרר להפסדים, היו שקולים. 
מזל -10 (1)גדי

גדיים, השבוע אתם חשים בדידות, עולם הרגש שלכם אינו מסופק, אתם כמהים להתרחשות מלהיטה ומלהיבה שתוציא אתכם מהשיממון של חייכם. שחררו את הדיוק וההקפדה וצאו לחופשה מרנינה. נתברכתם ביכולת נדירה למגנט את הסובבים אתכם, יכולת זו תאפשר לכם אהבה חדשה. השבוע יש לכם הזדמנות לצאת ממעגל הקסמים ולעשות סוף סוף משהו עבור עצמכם בלבד. במקום העבודה אתם מצליחים ומוערכים מאוד, וכך נשכחו , למרבה הצער, תחומי חייכם האחרים. הטיפ השבועי-הימנעו מלהביא את העבודה הביתה, הגיע הזמן לפעילות ספורטיבית.    
מזל -11 (1)דלי

דליים, השבוע אתם ביתיים ומשפחתיים מתמיד, הבית הוא עיר מקלט עבורכם, אתם מתמכרים לאווירה הביתית: לאורחים, לבישולים, לשינויים הויזואליים, לעיצוב מחודש של הבית והרהיטים, משפצים וצובעים... זה מה שגורם לכם הנאה צרופה וחיוך פנימי. אתם מבינים, ובצדק, כי התא המשפחתי שלכם זקוק לתשומת לבכם המיוחדת. מאידך בעבודה השעמום גובר על העניין וההנאה, וכך בעצם, אתם מתנהלים. הטיפ השבועי-נסו לא להתייחס לקושי בעבודה כאל מפלצת והיו אופטימיים, או לחלופין מצאו מקום עבודה חדש ומעניין יותר. 
מזל -12 (1)דגים

דגים, השבוע מתגבשת ומתחזקת התוכנית למעבר דירה, או אפילו שינוי לעיר חדשה. אתם זקוקים לשינוי מהותי בחייכם כמו אוויר לנשימה. למרות ששינוי מהותי, כפי שאתם חושבים עליו מבחינה מקצועית- כספית, עלול להלחיץ את בן הזוג ואולי את המשפחה, לכו עם האינטואיציות שלכם – זו בהחלט יכולה להיות הצלחה גדולה. הטיפ השבועי- אל תחששו ממהלכים כגון אלה- אתם בתהליך של התרחבות וצמיחה בכל הקשור לעבודה ולקריירה, ובפרט שתפקחו את העיניים ושתהיו חדים וממוקדים בעת חתימה על חוזים והסכמים. 

בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה

randomness