15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

ויק ויק על תכלילים באבנים

Share

ויק ויק על תכלילים באבנים

מאת צוות ויק ויק באדיבות מלך הגליל
שלום לכם הקוראים , בשבוע שעבר סקרנו את הגנרטורים במשפחת הקוורץ  משפחה זו כוללת הרבה אבני חן מוכרות ואהובות כגון : קוורץ , רוז קוורץ , סיטרין , אמטיסט ועוד מוכרות ואהובות , אנו נתחיל משבוע זה לסקור את כל סוגי האבנים ממשפחת הקוורץ ונתחיל עם האבנים שקיימים בהם תכלילים .

מהם תכלילים ? תכלילים הם כל תוספת טבעית והדגש הוא על תוספת טבעית שנמצאת בתוך האבן והיא יכולה להיות מינרל , גביש מסוג שונה , בועות גז שנלכדו בתוך האבן או כל תוצר טבעי אחר שהיה בסביבת האבן בזמן התגבשותה .

טורמלין קוורץ
טורמלין קוורץ היא שילוב של קוורץ וטורמלין הקוורץ בדרך כלל שקופה או שקופה למחצה שבתוכה נראים גבישי טורמלין לרוב שחור ולרוב דקיקים ומאורכים .
מקורות עיקריים של האבן : דרום אמריקה ואפריקה
ניתן למצוא אותם בגדלים של עד עשרות ק"ג
תכונות האבן : שילוב של אדמה וצלילות של הגנה וטוהר אנרגטי מעניקה קשר לקרקע והגנה בזמן פעילות רוחנית אבן זו מגנה על המחזיק בה מפני השפעה חזקה מדי של מה שהוא סופג בזמן מדיטציה או תקשור , היא מעניקה הגנה מפני כוחות אחרים שאנו לא מורגלים אליהם תוך שמירה על הכיוון הנכון עבור המחזיק באבן זו .
אבן זו מלמדת אותנו להעריך ולקבל את אותה הגנה מתוך הבנה שלא תמיד נכון לרוץ קדימה מהר מדי בכל הקשור להתפתחות ברבדים שונים היא מלמדת אותנו שחשוב מאד לקחת את הזמן להביט פנימה ולקבל את העצמי.

רוטילייטד קוורץ
רוטילייטד קוורץ היא אבן קוורץ צלולה או עמומה שבתוכה כלואות מחטים שהן אבני רוטיל שיכולות להיות בכמות קטנה מאד או צפופה מאד עד כדי הפיכת הקוורץ לאטומה לעיתים מחטי  הרוטיל פונות לכיוון אחד ולעיתים בכיוונים שונים לרוב הרוטיל בגוון זהב לעיתים גם באדום או שחור .
מקורות עיקריים של האבן : דרום אמריקה ואפריקה
ניתן למצוא אותם בגדלים של עד עשרות ק"ג
תכונות האבן : מחזקת אינטלקט ויכולת חשיבה מופשטת ויצירתית ומעודדת מחשבות מקוריות , מטהרת תוך העצמת התחושות והיכולת להתפתחות אישית וקידום אישי.
מעניקה שמחה פנימית תוך שהיא מלמדת לקבל את האחר את היפה והנוצץ ולהופכם לחלק מהחיים והחוויה האישית .
ברובד הפיזי מחזקת את המערכת החיסונית .

יש עוד מספר של קוורץ עם תכלילים אבל אבנים אלו אינן נפוצות וכמעט ולא משתמשים בהם למסחר לכן החלטנו לא להלאות אתכם ולהמשיך עם אבנים אחרות ממשפחת הקוורץ.

בחרנו להתחיל עם האבנים הפחות ידועות כי הסקירה עליהם תהיה קצרה ולא רחבה

אג'ויט – AJOITE
מקורה של אבן זו באפריקה מאופיינת בכתמים פנימיים בגוון כחול טובה לטיהור פנימי בפרט ברובד המנטלי מנקה את הראש ממחשבות ודפוסים מעכבים מסייעת בהתפתחות רוחנית ובהגעה לתובנות על מה שקורה בחיים ומביאה אותנו לקידום ותיקון הדפוסים המעכבים .

המנטואיד קוורץ – HEMATOIDE QUARTZ
מקורה של אבו זו באפריקה ובתוך הקוורץ נראים כתמים בגוון כתום , צהוב מטהרת ומסיעעת באיתור השמחה הפנימית במציאת המקור לשמחה ומסייעת באיתור המקום בתוכנו שממנו ניתן לצמוח לכיוון של אושר פנימי .

לצערנו אנו מוגבלים מבחינת גודל הכתבה ולכן נמשיך בשבוע הבא עם עוד אבנים קסומות ממשפחת הקוורץ ועד אז שתהיה לכם שבת נעימה מצוות ויק-ויק רגעים של שקט שבת שלום .

לאתר של ויק ויק>>

הוסף תגובה

randomness