17 דצמבר 2018,יום שני

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

גמלאים

במשגב והסביבה

130 קשישים בדואים השתתפו בארוחת איפטר חגיגית של עמותת "מרחבים"

Share

130 קשישים בדואים השתתפו בארוחת איפטר חגיגית של עמותת "מרחבים"

פורטל משגב-לינק
 

 
חברי "מרחבים" ביישובים הבדואים במפגש לרגל ארוחת "איפטר" חגיגית משותפת.
צילום: מיכל חונן
עמותת "מרחבים" ערכה ארוחת איפטר חגיגית לקשישים חברי מועדוני "מרחבים" בכפרים הבדואים. ארוחת ה"איפטר", לשבירת יום הצום הרמדאן, נערכה בשיתוף עם הוועדים המקומיים בכפרים.
האירוע התקיים במסעדת "אוהל הירח" בעראבה בנוכחות ראש המועצה רון שני, יושב ראש עמותת מרחבים ד"ר יונתן גרוסמן, נציגת המחלקה לשירותים חברתיים במועצה מיכל בן נר, יושבי ראש הוועדים המקומיים בכפרים וכ-130 קשישים בדואים הפעילים במועדוני "מרחבים".
האירוע נפתח בברכות מפי ראש המועצה, יו"ר עמותת "מרחבים" ונציגי הוועדים. לציון סיום שנת הפעילות הוצגה באירוע מצגת עם תמונות מהפעילויות המגוונות שהתקיימו בשנת תשע"ה במועדוני העמותה, ובהן: תוכניות לקידום בריאות, "דיוואן לדיאלוג בין דורי" בשיתוף עם אורט סלאמה, פטאנק, חברה והעצמה, טיולים וימי כיף. כמו כן הוענק שי הוקרה למתנדבים במועדונים. שייח ג'מאל, הפעיל והמתנדב במועדונים, דיבר על חודש הרמדאן והזמין את המשתתפים לארוחה החגיגית והטעימה ששברה את הצום, ואחריה לתפילה משותפת בהנחייתו. שי מיוחד הוענק לכל משתתף בסיום האירוע.
רכזת הפעילות של "מרחבים" בכפרים הבדואים מיכל פורת עיאש מציינת שארוחת האיפטר המשותפת הפכה למסורת ב"מרחבים". זו הזדמנות לקשישים הבדואים להיפגש עם עמיתיהם מהכפרים השונים ועם כל האנשים והגופים השותפים לפעילות ולציין יחד, כמשפחה, את חודש הרמדאן. 
קטגוריה: 

הוסף תגובה