13 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

אבני חן וקריסטלים - המדריך של ויק ויק

Share

אבני חן וקריסטלים - המדריך של ויק ויק

באדיבות מלך הגליל
 
לקוראים שלום לא פעם נתקלנו בשאלות מהי אבן המזל שלי ? איזו אבן יכולה להרגיע אותי ? מה ההבדל בין כדורים , פירמידות, מרכבה ? ובכלל  האם לצורה שאני קונה יש משמעות ? כמו כן גם לגביי קטורת ונרות נתקלנו בלא מעט שאלות האם לריח מסויים יש תכונות מסויימות ? האם לצבעים יש משמעות כלשהי ?
 
החלטנו לעשות סדר ולהביא לידיעתכם את הידע שיש לנו בכל הנוגע לאבני חן נרות וקטורות במדור זה נסקור בכל שבוע את הידוע לנו ובכך אנו מקווים שנוכל לענות על מספר שאלות שיש לכם הקוראים .
 
לפני שנתחיל  עלינו להיות הוגנים ולציין שאין לראות בכל מה שכתוב במדור זה תשובות אולטמטיביות יש אינספור מקורות לגביי הידע הנ"ל ואפשר להרחיב ידע זה ע"י חיפוש באינטרנט ועוד אינסוף מקורות אחרים כמו כן אין בידע זה לתת ו או להחליף פתרונות לבעיות בריאותיות ואחרות .
 
החשוב ביותר הוא ללכת עם מה שאתם מרגישים ואל מה שאתם נמשכים תנו לאינטואיציות הפנימיות שלכם להוביל אתכם ,  לא פעם נתקלנו באנשים שנכנסו לחנות ונמשכו אל אבן מסויימת או אל ריח מסויים ותמיד תמיד המלצנו להם להמשיך וללכת עם האינטואיציה שלהם אף אחד אחר לא יודע יותר טוב מכם מה הכי טוב בשבילכם .
 
החלטנו להתחיל עם אבני חן מכיוון שבתחום זה יש הרבה שאלות ואי וודאות כמו כן זהו תחום שבו האפשרויות הן אינסופיות והבלבול הוא רב  לדוגמא שאלה שנתקלנו בה וחוזרת על עצמה כמעט אצל כל האנשים  " מדוע לאבן מסויימת באותו משקל  יש מחיר שונה עם היא מופיעה ככדור, ביצה , פירמידה או מושבה ?
 
אבני חן
ככל הנראה יש מעל 4000 סוגים של אבני חן בעולם שמחולקים למספר קבוצות לא נלאה אתכם בידע הכימי של כל אבן ובצורת ההתגבשות של האבן ננסה להיות פשוטים ברורים ונביא בפניכם את הידע הרלוונטי לשאלות היומיות שנתקלנו בהם . אנו תקווה שבמדור זה נצליח לענות על רוב השאלות ובכך לפתח ולהעצים את הידע והאמון של הקוראים באינטואיציות הפנימיות שלהם . טוב , זהו לשבוע הזה משבוע הבא נתחיל לסקור את אבני החן הצבעים צורות והתכונות שמאפיינות כל צבע אבן וצורה .
 
 
אבני חן קריסטלים – צבעים
לצבע של אבן החן יש השפעה ללא שום קשר לאבן החן עצמה ולאנרגיה הייחודית של אבן החן , בבחירת צבע של קריסטל יש לדעת את תכונות הצבע  ולהוסיף תכונות אלה לתכונות האבן .
שחור – קריסטלים שחורים ידועים ביצירת הגנה מאנרגיה שלילית ומדברים שליליים שפוקדים אותנו בחיינו היומיומיים , בין הקריסטלים השחורים ניתן למצוא :
טורמלין , אוניקס , אובסידיאן , ג'ספר , טקטייט , אפצ'טייר , ספינל , וג'ט .               
שקוף – קריסטלים שקופים מנקים ומטהרים את המחשבות ,  בין הקריסטלים השקופים ניתן למצוא :
קוורץ , אפופילייט , סלנייט , דנבורייט .
 
אפור  - קריסטלים אפורים ידועים כמשרים איזון בין הקיצוניות שבחיינו בין השלילי הקורה לנו לבין הבריחה מן המציאות  , בין הקריסטלים האפורים ניתן למצוא :
מגנטייט , המטייט , ג'ספר , גלנה , אגת .
 
לבן – קריסטלים לבנים מאפשרים שינוי בראייה קלילה יותר על החיים ומטהרת את הקשיים שלא מאפשרים לשינוי זה לקרות כמו כן הן ידועות בהעצמת הטוהר והתמימות , בין האבנים הלבנות ניתן למצוא :
פנינה , אגת , קוורץ חלבי , מגנטייט , היולייט , כלצית , ארגונייט .
 
סגול – קריסטלים סגולים ידועים בתכונה שלהם להרגיע לנקות את הראש מריבוי מחשבות ולעודד צמיחה רוחנית בין האבנים הסגולות ניתן למצוא :
אמטיסט , סמיטסונייט , פלורייט , סטיצ'טייט , סוג'לייט , צ'רוייט .
 
חום  - קריסטלים חומים תורמים לייצוב ולביסוס של  מה שקיים הם מאפשרים לחבור לאדמה ולא לשגות בדמיונות ברובד הפיזי הן ידועות כמחזקות איברים פנימיים בין האבנים החומות ניתן למצוא את :
טייגר איי חום , שושנת המדבר , אגת , ג'ספר , פטרפייד  ווד , בוג'אי
 
אדום – קריסטלים אדומים ידועים כאבני עצמה ומעודדים את הכח הפנימי לבוא לידי ביטוי כמו כן  הם אינם מומלצים עבור אנשים שאינם רגועים  ברובד הפיזי הן קשורות לעמוד השדרה  בי האבנים האדומות ניתן למצוא את :
 טייגר איי אדום , רובי , כלצית אדומה , ספינל אדום

הוסף תגובה

randomness