11 דצמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

ויק ויק מסבירים על המשמעויות של של אבני המזל, הקטורת והנרות השונים

Share

ויק ויק מסבירים על המשמעויות של של אבני המזל, הקטורת והנרות השונים

מאת צוות ויק ויק באדיבות מלך הגליל
לקוראים שלום לא פעם נתקלנו בשאלות מהי אבן המזל שלי? איזו אבן יכולה להרגיע אותי? מה ההבדל בין כדורים , פירמידות, מרכבה? ובכלל  האם לצורה שאני קונה יש משמעות? כמו כן גם לגביי קטורת ונרות נתקלנו בלא מעט שאלות האם לריח מסויים יש תכונות מסויימות? האם לצבעים יש משמעות כלשהי? 
החלטנו לעשות סדר ולהביא לידיעתכם את הידע שיש לנו בכל הנוגע לאבני חן נרות וקטורות במדור זה נסקור בכל שבוע את הידוע לנו ובכך אנו מקווים שנוכל לענות על מספר שאלות שיש לכם הקוראים. 
לפני שנתחיל  עלינו להיות הוגנים ולציין שאין לראות בכל מה שכתוב במדור זה תשובות אולטמטיביות יש אינספור מקורות לגביי הידע הנ"ל ואפשר להרחיב ידע זה ע"י חיפוש באינטרנט ועוד אינסוף מקורות אחרים כמו כן אין בידע זה לתת ו או להחליף פתרונות לבעיות בריאותיות ואחרות. 
החשוב ביותר הוא ללכת עם מה שאתם מרגישים ואל מה שאתם נמשכים תנו לאינטואיציות הפנימיות שלכם להוביל אתכם ,  לא פעם נתקלנו באנשים שנכנסו לחנות ונמשכו אל אבן מסויימת או אל ריח מסויים ותמיד תמיד המלצנו להם להמשיך וללכת עם האינטואיציה שלהם אף אחד אחר לא יודע יותר טוב מכם מה הכי טוב בשבילכם .
 
  
אבני חן קריסטלים – צבעים
לצבע של אבן החן יש השפעה ללא שום קשר לאבן החן עצמה ולאנרגיה הייחודית של אבן החן , בבחירת צבע של קריסטל יש לדעת את תכונות הצבע  ולהוסיף תכונות אלה לתכונות האבן .
שחור – קריסטלים שחורים ידועים ביצירת הגנה מאנרגיה שלילית ומדברים שליליים שפוקדים אותנו בחיינו היומיומיים , בין הקריסטלים השחורים ניתן למצוא :
טורמלין , אוניקס , אובסידיאן , ג'ספר , טקטייט , אפצ'טייר , ספינל , וג'ט .               
שקוף – קריסטלים שקופים מנקים ומטהרים את המחשבות ,  בין הקריסטלים השקופים ניתן למצוא :
קוורץ , אפופילייט , סלנייט , דנבורייט .
 
אפור  - קריסטלים אפורים ידועים כמשרים איזון בין הקיצוניות שבחיינו בין השלילי הקורה לנו לבין הבריחה מן המציאות  , בין הקריסטלים האפורים ניתן למצוא :
מגנטייט , המטייט , ג'ספר , גלנה , אגת .
 
לבן – קריסטלים לבנים מאפשרים שינוי בראייה קלילה יותר על החיים ומטהרת את הקשיים שלא מאפשרים לשינוי זה לקרות כמו כן הן ידועות בהעצמת הטוהר והתמימות , בין האבנים הלבנות ניתן למצוא :
פנינה , אגת , קוורץ חלבי , מגנטייט , היולייט , כלצית , ארגונייט .
 
סגול – קריסטלים סגולים ידועים בתכונה שלהם להרגיע לנקות את הראש מריבוי מחשבות ולעודד צמיחה רוחנית בין האבנים הסגולות ניתן למצוא :
אמטיסט , סמיטסונייט , פלורייט , סטיצ'טייט , סוג'לייט , צ'רוייט .
 
חום  - קריסטלים חומים תורמים לייצוב ולביסוס של  מה שקיים הם מאפשרים לחבור לאדמה ולא לשגות בדמיונות ברובד הפיזי הן ידועות כמחזקות איברים פנימיים בין האבנים החומות ניתן למצוא את :
טייגר איי חום , שושנת המדבר , אגת , ג'ספר , פטרפייד  ווד , בוג'אי
 
אדום – קריסטלים אדומים ידועים כאבני עצמה ומעודדים את הכח הפנימי לבוא לידי ביטוי כמו כן  הם אינם מומלצים עבור אנשים שאינם רגועים  ברובד הפיזי הן קשורות לעמוד השדרה  בין האבנים האדומות ניתן למצוא את :
 טייגר איי אדום , רובי , כלצית אדומה , ספינל אדום
 
תכלת – קריסטלים בצבע תכלתמשרים רוגע פנימי טובים לעבודה עם ילדים ומטופלים מעניקים שלווה וטובים לתקשורת רגועה ברובד הפיזי הם קשורים לגרון בין האבנים בצבע תכלת ניתן למצוא את :
בלו לייס אגת , אקוואמרין , כלצית תכלת,  לרימר , אנג'לייט ת, טופז והמימופרייט
 
 
כתום –  קריסטלים בצבע כתום ידועים בהחדרת מרץ טובים מאד בהענקת אנרגיות מחזקים גישה אופטימית וממלאים בשמחת חיים ברובד הפיזי הם קשורים לבטן בין האבנים הכתומות ניתן למצוא את :
קארנליאן , סנסטון , גארנט , אגת , טופז , כלצית
 
ורוד- קריסטלים ורודים מחזקים אהבה עצמית חלקם טובים לשחרור טראומות רגשיות וחלקם משנים את גישתנו כך שנוכל לשדר יותר פתיחות לאהבה וקשר הם מחזקים בטחון עצמי כמה מהקריסטלים הורודים :
רוז קוורץ , רודוקרוסייט , רודונייט , סמיטסונייט , טורמלין , קוורץ תות וקונזייט
 
ירוק – קריסטלים ירוקים ידועים כמעניקים צמיחה אישית הם מאפשרים לנו איזון רגשי מחזקים את הלב ברובד הפיזי ומבחינה רגשיתהם טובים מאד לריפוי כללי ואיזון בין הקריסטלים הירוקים ניתן למצוא את :
אוונטורין , פלורייט , אמזונייט , פרידות , בלאדסטון , קריסקולה , טורמלין , כלצית ונבולה,
 
צהוב – קריסטלים צהובים מעניקים תחושה של אור פנימי מעוררים את האינטלקט ברובד הפיזי הם קשורים למערכת העיכול ולשפוחית בין הקריסטלים הצהובים ניתן למצוא את :
סיטרין , כלצית, בריל, פלורייט, טופז
 
כחול – קריסטלים כחולים ידועים כמאפשרים תקשורת טובה ממקום של בטחון עצמי הם מאד מרגיעים ונותנים הרגשה של  בסיס רגוע וקרקע יציבה ברוגע הפיזי הן קשורות לעיניים לראש ולבלוטות  כמה מהקריסטלים הכחולים הם :
סודליית , אפטייט , טנזנייט , ספיר , לאפיס ליזולי.
 
זהו סיימנו את הצבעים ורק נזכיר לכם הקוראים שיש להוסיף תכונות אלה בהתאם לצבע לתכונות האבנים , אנו רוצים לסיים השבוע את המדור עם אחת השאלות הנשאלות ביותר, איזה אבן שייכת למזל ההורוסקופי שלי ? בשבוע הבא נסקור איזה אבנים משוייכות למזל כזה או אחר ומהם הצבעים שמקושרים לכל מזל ועד אז סוף שבוע נעים מויק ויק רגעים של שקט.

לאתר של ויק ויק>>

 

הוסף תגובה

randomness