15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

אלפי קייטנים בקייטנות משגב

Share

אלפי קייטנים בקייטנות משגב

פורטל משגב-לינק

עשרות קייטנות יצאו לדרך בתחילת חודש יולי במשגב. 


צילום: דורית רוזן

ב"בתיה"ס של החופש הגדול" משתתפים  כ-760 תלמידים מבתיה"ס יסודי משגב, הר שכניה, גילון, מורשת, עודד ומעלה צביה ( ומספר קטן של תלמידי גליל שהצטרף לקייטנות). הקייטנה החלה - ותסתיים ב-21.7.
התלמידים נהנים ממגוון עשיר של פעילויות וביניהן: אילוף כלבים, שיעורי קראטה, שיעורי גינון, סדנאות איפור, מנדלות עם חינה, סדנאות ציורים רטובים, יצירת תליונים באמצעות אבני פלא, סדנאות שוקולד, בצק סוכר ועוד, מופעי קוסמים, הצגות תיאטרון, מופע ג'אגלינג בהפעלה משותפת עם ההורים ועוד ועוד.
קייטנות הקיץ בגנים (30.7-2.7 ) נפתחו השנה במספרי שיא של  987 ילדים ב-42 גנים ביישובי המועצה. בין הפעילויות: אגדות מוסיקליות, "מציגים סיפור", "ידיים יוצרות", מפגש עם מופעים בעולם בעלי החיים, הטבע והסביבה, סיור בגן הקיימות במועצה ושעת סיפור בספרייה.
קייטנת "קדימה" לילדים עם צרכים מיוחדים פועלת לראשונה במשגב (27.7-1.7). היא "נולדה" במהלך עבודתו של צוות היגוי תוכנית "צמידים" (הכשרת מתנדבים לליווי משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים). בוועדת ההיגוי עלה צורך בקיום מסגרת קיץ שתיתן מענה לילדים בעלי צרכים מיוחדים המשולבים בחינוך הרגיל בשיתוף פעולה עם עמותת "ניצנים בלב", האגף לשירותים חברתיים, היחידה להתנדבות, אגף החינוך, מנהל תחום הנוער במרכז הקהילתי וגורמים נוספים.
בקייטנה פועל רכז, צוות סייעות מיומן וכן מתנדבים. תוכנית הקייטנה מותאמת לצורכי הילדים ומציעה מגוון עשיר ומהנה של פעילויות יצירה, אפייה, ספורט, מוזיקה, טיולים וכן שילוב בפעילויות קייטנות המרכז הקהילתי.
 
קייטנת ניצנים פועלת כבכל שנה במהלך חודש אוגוסט ומיועדת לילדי מועדונית "ניצנים". הקייטנה מופעלת על ידי רכז וצוות מדריכות. בקייטנה מתקיימות פעילויות יצירה, אפייה, ספורט, מוזיקה יציאה לפעילויות מחוץ למועדונית.
קייטנת המועדונית האינטנסיבית סלאמה מיועדת לילדים המשולבים במסגרת המועדונית במהלך כל שנת הלימודים. היא מופעלת על ידי צוות המועדונית ומציעה מגוון פעילויות מעשירות ומהנות בתחומי יצירה, מוזיקה, ספורט וכן טיולים חווייתיים.
בנוסף משתתפים מאות ילדים בקייטנות הספורט, המחול וההעשרה במרכז הקהילתי.

קטגוריה: 

הוסף תגובה