24 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

חדשות

במשגב והסביבה

הגברת אכיפה בכרמיאל, בנושא שימוש באלכוהול

Share

הגברת אכיפה בכרמיאל, בנושא שימוש באלכוהול

פורטל כרמיאלי

בהמשך לאירועי יום שישי האחרון ובעקבות דרישת ראש העיר כרמיאל עדי אלדר, תוגברה האכיפה בנושא האלכוהול בעיר בהיבט המשטרתי וכן בהיבט חוק העזר העירוני.

מדיניות חדשה זו מוכיחה עצמה וכבר קוצרת פירות. ביום ב' האחרון 1/6/15 נסגרה בידי המשטרה, אחת הפיצוציות בעיר, שנתפסה בעת מכירת אלכוהול לקטינים. בנוסף השיטור העירוני והמשטרה, בסיוע חוקרי נוער יתחקרו את כל הנערים אשר יימצאו צורכים אלכוהול, על מנת לחשוף ערוצי אספקת אלכוהול לנוער.
במקביל צוותי שיטור עירוני ותכנית עיר ללא אלימות, יגבירו סיורים במקומות ריכוז של בני נוער ובזירות נסתרות והפקחים יגבירו אכיפת חוקי עזר באמצעות ד"וחות כספיים בנושאי הפרעות מנוחה ורעש, שתיית אלכוהול בפארקים ועישון נרגילות, כמו גם שהייה במקום אסור בשעות הלילה ועוד.
עדי אלדר, ראש העיר, שב ומדגיש כי אין להשלים עם תופעות שלבני נוער השותים אלכוהול ומעורבים בתקריות אלימות ואנטי חברתיות ויש לפעול יחד עם כל הגופים על מנת למנוע מקרים דומים.
רינה גרינברג, ממלאת מקום ראש העיר הממונה  גם על תחום הביטחון:"יש לפעול בנחרצות למניעת תופעות מעין אלה, תוך הפעלת מערך כולל של כל הגופים האמונים על הסבר, חינוך, מודעות ואכיפה. אנשי תכנית עיר ללא אלימות ופקחי השיטור העירוני והשורטים  פועלים ללא לאות והיא סומכת את ידה על יכולתם להשליט סדר" .

קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness