14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

qtgvryvt
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1

משגב: הסטנדאפיסט החליט לייבא משחק חברה

Share

משגב: הסטנדאפיסט החליט לייבא משחק חברה

דיקלה שחף, פורסם ב mynet
תמונה ראשית - צלם: 
צביקה נבו

שנה לאחר שראה באינטרנט סרטון ויראלי שבו אנשים "לובשים" כדור מתנפח, משחקים כדורגל, נתקלים זה בזה ונופלים, ייבא יאיר אורבך מאשחר את המשחק "באבלגול" לישראל

הסטנדאפיסט יאיר אורבך, תושב אשחר, חגג השבוע פעמיים: לידת בתו והשקה של עסק ייחודי. מדובר במשחק חדש, "באבלגול", המאפשר פעילות ספורטיבית יוצאת דופן - השחקנים נכנסים לכדור מנופח, העוטף את גופם ומגן עליו.

המשחק, המיועד לילדים החל מגיל עשר וגם למבוגרים, כולל מספר אופציות - משחק כדורגל קלאסי, סוג של היאבקות בזירה, מירוץ שליחים ועוד. מכיוון שהשחקנים נתקלים זה בזה ונופלים, מדובר בחוויה משעשעת מאוד, גם עבור הצופים.

לפני קצת יותר משנה נחשף אורבך למשחק הבאבלגול, המוכר בעולם, דרך צפייה בסרטון ויראלי: "אמרתי לעצמי, איזה מגניב אם יהיה דבר כזה בארץ. בדקתי אם כבר יש מישהו שעושה את זה בארץ, וגיליתי שאין. מיד החלטתי שאני אעשה את זה. התחברתי למשחק, כי הוא משלב ספורט וכיף".

בחודשים האחרונים ביצע אורבך "תקופת הרצה" למשחק ואף הקים אתר ייעודי (bubblegoal.co.il). "התגובות נלהבות מאוד", הוא מספר. "הגענו למקומות שונים, ובכל מקום אנשים מתלהבים ונעצרים לראות במה מדובר. אני לא חושב שנתקלתי בכזה קונצנזוס, מאחר שיש פה גם ספורט וגם ערך חברתי.

"אנחנו מקבלים בכל יום עשרות פניות לימי הולדת, למסיבות בר מצווה, למסיבות רווקים, מבתי ספר, מחברות, מיחידות צה"ל ואפילו מסתם חבר'ה שרוצים לשחק. זה טירוף שקשה לתאר. מה שמעסיק אנשים רבים זו שאלת הבטיחות, אבל זה אחד ממשחקי הספורט הכי בטוחים שיש, כי השחקנים מוגנים בעזרת הבועה שבתוכה הם נמצאים וכמובן, בכל מקרה יש ביטוח".

אתה לא חושש ממתחרים ומחיקויים?
"אני מניח שבשלב מסוים יקומו מתחרים, ותחרות זה דבר טוב, אבל אני כבר שנים מתעסק ב'חוויית לקוח', ולדעתי למתחרים תהיה בעיה גדולה להגיע לרף שלנו, לאיכות ולשירות שאנחנו מספקים".

קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness